دریافت فایل نرم افزار واقعی ارسال بازدید به وبلاگ و وبسایت – ارزان و با کیفیت

سفارش فایل نرم افزار واقعی بازدید به وبلاگ و وبسایت – با کیفیت مناسب – فایل واقعی نرم بازدید – ارزان و با کیفیت

» :: دریافت فایل نرم افزار واقعی ارسال بازدید به وبلاگ و وبسایت – ارزان و با کیفیت

دوست عزیز سلام.
این نرم افزار در سایت های دیگر با قیمت بین 10 هزار تا 15 هزار تومن به فروش می رسد.(اگر باور نمی کنید می توانید در اینترنت سرچ کنید)
ما برای رفاه حال شما این نرم افزار را با قیمت 1500 تومان برای خرید قرار داده ایم.
اگر شما هم یک وبلاگ یا وبسایت دارید و می خواهید بازدید آن را افزایش دهید این بهترین گزینه برای شما می باشد. این نرم افزار به طور تضمینی بازدید یک سایت و وبلاگ را تا مقدار 150000 بازدید یا بیشتر(بستگی به پهنای باند اینترنت شما) افزایش می دهد.
همچنین اگر به دنبال کسب در آمد اینترنتی هستید، این یکی از بهترین راه ها است. امروزه افراد بسیاری با این نرم افزار و یا نرم افزار های مشابه با ارسال بازدید به سایت ها و وبلاگ ها کسب در آمد می کنند. شما می توانید با یک سرچ ساده در گوگل به این موضوع پی ببرید.
روش کار کردن با این نرم افزار:
کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده می باشد و برای استفاده از آن به هیچ دانش خاصی نیاز ندارید.
این نرم افزار نیاز به نصب ندارد. پس فقط کافی است پس از خرید این فایل و باز کردن فایل فشرده نرم افزار را اجرا کنید. سپس در وبلاگ یا وبسایت خود یک پست یا صفحه ترجیحا کم حجم را انتخاب کنید و آدرس آن را در نرم افزار وارد کنید. سپس بر روی ارسال بازدید کلیک کنید. حالا میتوانید ارسال بازدید ها به سایت خود را مشاهده کنید.

دوستان توجه داشته باشید که پایین بودن قیمت این محصول نشان دهنده بی کیفیت بودن آن نیست بلکه نشان دهنده این است که ما به رفاه حال شما اهمیت می دهیم.

من خودم با این نرم افزار بازدید های وبلاگم رو بالا بردم و کسب در آمد می کنم. اگر شک دارید می تونید با یکی از راه های ارتباطی(ایمیل – تلگرام) به من پیام بدید تا بهتون اثبات کنم.

نکاتی درباره این نرم افزار:
سرعت بسیار بالا
تعداد آی پی های بسیار بالا
قیمت بسیار پایین
پس حتما این نرم افزار را با قیمت یک بستنی خرید کنید و شاهد افزایش بازدید وبلاگ خود باشید!

خرید و دانلود محصول

1395/07/08


نرم افزار , وبلاگ نویسی , نرم افزار وبلاگ نویسی , افزایش بازدید , نرم افزار افزایش بازدید , ارسال آی پی


نام انتشار دهنده : محمد محسنی | ایمیل انتشار دهنده : mmscience.m@gmail.com | آیدی تلگرام فروشنده : @mammoh | شماره تلفن همراه فروشنده : 09101784485 | وبلاگ انتشار دهنده : mmscience.mihanblog.com |

داونلود فوری نرم افزار واقعی ارسال به وبلاگ و وبسایت – کیفیت اصلی – دانلود وبسایت نرم ارسال – با کیفیت مناسب