دریافت فایل افزایش بازدید سایت و… با امکانات ویژه – دریافت سریع

داونلود فوری افزایش سایت و… با امکانات ویژه – دسترسی فوری – دریافت فایل ویژه افزایش امکانات – با کیفیت مناسب

» :: دریافت فایل افزایش بازدید سایت و… با امکانات ویژه – دریافت سریع

بازدید رایگان بگیرید
*اول از هرچیز بگم با این نرم افزار حتی میتونید کسب درآمد کنید هم برای سایت خودتان و هم میتونید به دیگران بازدید بفروشید و یا همینجا کاره ی جدید ثبت کنید*
با استفاده از این نرم افزار میتوانید  رتبه الکساوگوگل رنک سایتتان را بهبود ببخشید
میتوانید کلمه مورد نظر را وارد کنید تا نرم افزار آن را در گوگل جستجو کند و بعد وارد سایت شما شود (تاثیر بر سئو)


در سیستم های رتبه دهی به سایت ها و وبلاگ ها برحسب تعداد بازدید رتبه داده نمیشود بلکه برحسب تعداد IP ورودی به سایت رتبه داده میشود. امروزه روش های زیادی برای سئو کردن سایت(افزایش رتبه) وجود دارد. نرم افزاری که خدمت شما معرفی می کنیم برای بازدید از سایت شما با IP های متفاوت است. این نرم افزار قادر است از سایت یا وبلاگ شما در اصل آدرسی که به آن میدهید به گونه ای که شما مشخص می کنید بازدید کند.


ساختار کلی نرم افزار
چیزی که شما در این نرم افزار مشاهده میکنید پنجره هایی است که شما آدرس ها را در آن وارد کرده و تعداد بازدید وسرعت بازدید و… را مشخص میکنید وسپس به کارهای خود می رسید نرم افزار بروری سیستم شما فعال است و از آدرس های شما بازدید میکند.

مشخصات کاری نرم افزار
این نرم افزار بر اساس قدرت پردازش سیستم و ویندوز شما بین 8000 تا 10000 IP در اختیار شما قرار میدهد. در این نرم افزار شما میتوانید وروردی گوگل  بینگ و یاهو دریافت کنید یعنی نرم افزار به گوگل رفته و متنی که شما مشخص میکنید جستجو میکند بعد به سایت شما وارد میشود. شما می توانید در آمار گیر وبگذر و دیگر آمار گیرها ورودی گوگل را مشاهده کنید.

ارزش خرید نرم افزار
امروزه اکثر کارها رو به اینترنتی شدن رفته و کسانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند اگر از امروز برای آن هزینه کنند و وقت بگذارند در یکی دو سال آینده در دنیای تجارت حرف اول را میزنند رتبه ی سایت مقوله ایست که در دراز مدت اثر فوق العاده ای در عملکرد سایت یا وبلاگ گذاشته
از دیگر امکانات دارای بازدید رایگان ودائم (در سایت های بازدید برای هر 1 بازدید 1 تومان هم بگیرند برای 10 هزار بازدید 10هزارتومان میشود ولی شما با این نرم افزار میتوانید هر روز 10 هزار بازدید انجام بدید)

امکانات نرم افزار
1- تعیین تعداد IP بازدید کننده از هر آدرس(1 تا 10000)
2- قابلیت بازدید 10 آدرس به صورت همزمان
3- تنظیم مدت زمان بازدید هر IP
4- قابلیت باز کردن POP UP درون برنامه: یعنی هنگامی که درون سایت شما وارد میشودبا کلیک بر
روی لینک ها پاپ اپ باز شده را درون خودش باز میکند.
5- تنظیم کشور بازدید کننده (IRAN,CHINA,USA,INDIA) جهت افزایش رتبه کشوری وجهانی
6- راحتی کاربری (فارسی بودن)
7- امکان ورودی گرفتن از (Google,Yahoo,Bing) وچندین سایت برتر دنیا

آیا برای مدیران وبلاگ فایده ای داره؟
بله امروزه وبلاگ ها نیز رتبه ی جداگانه ای دارند ومی توانند از این نرم افزار استفاده کنند

تاثیر نرم افزار چگونه است؟
این نرم افزار با ارسال بازدید به سمت سایت یا وبلاگ شما باعث شده موتور های جستو جو تصور کنند بازدید شما زیاد شده و سایت شما را به صفحات اول ببرن.

تصویر انتخاب کشور و یا قاره بازدید کننده

خرید و دانلود محصول

1395/04/03


افزایش بازدید سایت , بازدید رایگان , بالا بردن بازدید سایت , بالا بردن سئو , افزایش بازدید , بازدید رایگان از سایت , دریافت ورودی از گوگل , رنک الکسا , افزایش رتبه سایت , بازدید , رایگان , سایت , بازدید رایگان وبلاگ , نرم افزار ارسال بازدید , برنامه , برنامه ارسال بازدید , بالا بردن بازدید


فایل افزایش سایت و… با امکانات ویژه – کیفیت اصلی – داونلود و… ویژه بازدید – دسترسی فوری