دریافت آنلاین محافظت و قفل کردن کردن ویندوز به روش الگویی – ارزان و با کیفیت

داونلود محافظت و قفل کردن کردن ویندوز به الگویی – ارزان و با کیفیت – سفارش فایل کردن الگویی کردن – دریافت سریع

» :: دریافت آنلاین محافظت و قفل کردن کردن ویندوز به روش الگویی – ارزان و با کیفیت

یکی از قابلیت های امنیتی بسیار جالب که در سیستم عامل های Android و Ios مورد استفاده قرار گرفته است ، امکان قفل کردن محیط سیستم عامل به روش الگویی (Pattern) می باشد که مورد توجه و استقبال بسیاری از کابران واقع گردیده است. در اینجا نرم افزاری را داریم که به شما این امکان را می دهد تا از قفل الگویی برای ویندوز خود استفاده نمایید.

این برنامه XUS PC Lock Ultimate Edition که نام دارد یک ابزارک کم حجم بوده و می تواند با نصب بر روی ویندوز شما قفل الگویی را برایتان شبیه سازی کرده و از دسترسی افراد غیر به اطلاعات کامپیوترتان هنگامی که پای آن حضور ندارید محافظت نماید.کافیست پس از نصب الگوی پیش فرض برنامه را توسط ماوس خود به الگوی جدیدی که می خواهید تغییر داده و آن را ذخیره سازید. به همین سادگی هرگاه قصد ترک کامپیوتر خود را داشته باشید کافیست کلید های ترکیبی Win+A را فشار دهید تا برنامه فعال گردد. از نکات جالب توجه در XUS PC Lock به صدا در آوردن زنگ خطر پس از چند بار وارد کردن اشتباه الگو می باشد. بدین ترتیب به روشن بودن اسپیکر های کامپیوتر خود از هر گونه دسترسی غیر مجاز به سادگی مطلع خواهید شد.

در گام اول شما باید الگوی قفل کردن را انتخاب کنید و در مرحله بعد شکل مورد نظر را توسط رسم می کنید و حال بعد از قفل شدن صفحه ظاهر می شود که در آنجا شکل تعیین شده را رسم می کنید و وارد رایانه می شود.

یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار امکان قرار دادن تایمر برای خاموش شدن خودکار مانیتور می باشد . این برنامه محصولی از شرکت EDesksoft می باشد که تا به حال نرم افزار های کاربردی گوناگونی را عرضه کرده است .

 

ویژگی نرم افزار XUS PC Lock Ultimate Edition v2.2.53  :

– دارا بودن الگو های گوناگون 3x3 , 4×4 , 5×5 ,…

– امکان از بین بردن صفحه قفل توسط دکمه Esc

– امکان اضافه کردن افکت های حرکتی

– نمایش زمان و تاریخ در حالت قفل

– امکان تعیین زمان جهت خاموش شدن خودکار مانیتور

– امکان سازگاری با انواع سیستم عامل ها

و…

خرید و دانلود محصول

1395/06/16


افزایش ایمنی , دانلود برنامه امنیتی , دانلود برنامه جالب , دانلود نرم افزار , XUS PC Lock Ultimate Edition 2 , 47 , دانلود نرم افزار جالب , قفل , petern , قفل پترن , قفل petern , امنیت ویندوز


فایل محافظت و قفل کردن کردن به روش الگویی – با کیفیت مطلوب – فایل ویندوز کردن کردن – کیفیت اصلی