دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع

سفارش فایل لوپوس – ارزان و با کیفیت – سفارش فایل لوپوس لوپوس بیماری – کامل

دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع
عبدالله 1395/01/01
دسته بندی : علوم پزشکی
0

قالب فایل :پاورپونت

تعداداسلاید:23 اسلاید


لوپوس چیست
  دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع یا Systemic lupus erythematosus  SLE یک بیماری روماتیسمی مزمن است که موجب بروز التهاب در بافت های مختلفی از بدن میشود.  دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع با شدت های متفاوتی در بیماران مشاهده میشود و دو نوع دارد.
 
لوپوس دیسکوئید Discoid lupus که فقط موجب گرفتاری پوست میشود
لوپوس سیستمیک Systemis lupus که پوست، مفاصل، قلب، کلیه و دیگر بافت ها را درگیر میکند. در این مقاله فقط راجع به لوپوس سیستمیک بحث میشود.
 
 
 چه کسانی لوپوس میگیرند
 
شیوع دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع حدود 3 نفر در هر 10 هزاز نفر بوده و بیشتر در زنان دیده میشود. سن بروز آن بیشتر در 40-20 سالگی است. این بیماری میتواند زمینه خانوادگی داشته باشد ولی فقط 3 درصد مبتلایان به لوپوس این بیماری را در فرزندشان هم میبینند.
 

علت لوپوس چیست
 
لوپوس یک بیماری سیستم خود ایمنی است بدین معنی که سیستم ایمنی که باید از بدن بر علیه میکروب های خارجی دفاع کند سلولهای خود را به غلط بیگانه تصور کرده و بر علیه آنها وارد عمل میشود. روماتیسم مفصلی هم نوعی بیماری خود ایمنی است. علت این عملکرد معیوب سیستم ایمنی به درستی شناخته شده نیست ولی بنظر میرسد عواملی مانند بعضی عفونت ها، داروها یا تابش نور خورشید میتواند شروع این اختلال را نسهیل کند. تغییرات هورمونی بر روی این بیماری تاثیرگذار هستند و شاید به همین علت دانلود فایل بیماری لوپوس – دریافت سریع در زنان شایعتر است.خرید و دانلود | 2,000 تومان

گزارش تخلف به پلیس سایت

داونلود آنلاین بیماری – خرید آنلاین – فایل لوپوس بیماری بیماری – کیفیت اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *