دانلود عوارض وحشتناک قرص ترامادول – دریافت سریع

داونلود آنلاین عوارض قرص ترامادول – کیفیت اصلی – داونلود فوری وحشتناک ترامادول ترامادول – کیفیت اصلی

دانلود عوارض وحشتناک قرص ترامادول – دریافت سریع
ابوالفظل پوش 1395/01/07
دسته بندی : داروسازی
0

قالب فایل:پاورپوینت

تعداد اسلاید:11

مصرف بی رویه و خودسرانه دارو روز به روز در حال افزایش است و بسیاری از افراد بدون درنظر گرفتن عوارض آنها، اقدام به مصرف داروها می کنند. یکی از دلایل مصرف خودسرانه دارو می تواند تهیه آسان دارو باشد. همچنین عدم فرهنگ سازی دلیل دیگری برای سوءمصرف داروهاست. فروش دارو به صورت غیرمجاز چند وقتی است که رواج پیدا کرده و برخی از داروها مثل «متادون» و «ترامادول» سر از عطاری ها در آورده اند.

 هر ورق قرص و کپسول «ترامادول» با قیمت 3 هزار تومان در برخی از عطاری ها به فروش می رسد اگرچه بازرسان سازمان غذا و دارو با بسیاری از متخلفان برخورد کرده اند ولی همچنان فروش این قرص در برخی از عطاری ها ادامه دارد. زمان تجویز یک دارو توسط پزشک موارد زیادی مدنظر گرفته می شود و تجویز دارو متناسب با سن و شرایط بیمار است و وقتی فردی به صورت خودسرانه دارو مصرف کند، روند درمان را دچار مشکل می کند، ضمن اینکه ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد شود.
 
 اول شناخت، بعد مصرف
 
مصرف بی رویه و خودسرانه داروها سال هاست که بین مردم رواج دارد و برخی از افراد بدون هیچ شناختی از کاربرد دارو، اقدام به مصرف آن می کنند؛ ترامادول هم یکی از همین داروهاست.خرید و دانلود | 800 تومان

گزارش تخلف به پلیس سایت

دانلود سریع عوارض وحشتناک ترامادول – ارزان و با کیفیت – داونلود قرص وحشتناک وحشتناک – دریافت سریع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *